Klubbat för:
7 800 SEK
8 000 SEK
WANG SU (1794-1877): Elegant dam på balkong, inskription och sigill, tusch och färg på papper, ca 95 x 21 cm
PROVENIENS:
Inköpt i Shanghai 1985.
slitage
431302
2016-12-30