Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000 SEK
WILHELM VON GEGERFELT(1844-1920), I utkanten av Venedig, Signerad W v Gegerfelt. Olja på duk, 130 x 84 cm
PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm
430940
2017-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här