Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORDSSTOL, tidigt 1900-tal, ek med klädsel i skinn, höjd ca 109, sitthöjd 46 cm.
Ett fjäderstål utbytt, något lös i fogarna. Bruks och åldersrelaterat slitage.
429467
2016-12-18