Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
KARMSTOLAR, omkring 1900-tal, Louis XVI-stil, förgyllda, skuren dekor, stoppade sitsar, rygg och armstöd, sitthöjd ca 42 cm
Smärre ytskador
421105
2016-11-13