Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HYLLA, jugend, betsat ek, 1900-talets första hälft, höjd ca 139, 55x33 cm
Slitage, ytsakdor
396828
2016-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här