Hans Robert Pippal pastell

Hans Robert Pippal pastell
Hans Robert Pippal pastell
Hans Robert Pippal pastell
Hans Robert Pippal pastell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

HANS ROBERT PIPPAL (Österrike, 1915-1998):
Parkflanörer, signerad Pippal, pastell, 46x38 cm
PROVENIENS: Inköpt i Wien/Österrike på 1940-talet av nuvarande ägares far

395957

2016-07-15