Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
HANS ROBERT PIPPAL (Österrike, 1915-1998):
Parkflanörer, signerad Pippal, pastell, 46x38 cm
PROVENIENS: Inköpt i Wien/Österrike på 1940-talet av nuvarande ägares far
395957
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här