Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
ERNST HUBER (Österrike, Wien, 1895-1960): Dorf, signerad och daterad E. Huber 46, akvarell, 34x52 cm
PROVENIENS: Inköpt i Wien/Österrike på 1940-talet av nuvarande ägares far
395952
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här