Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOL, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, förgylld, ljus klädsel, sitthöjd ca 45 cm
395948
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här