Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VINKYLARE, 1900-tal, chippendalestil, fanérad i mahogny, beslag och insats i mässing, höjd ca 48, 32x32 cm
Fanérskador
395833
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här