Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
NILS KÖLARE (1930-2007): (4) Kompositioner, signerade och numrerade a tergo N. Kölare -86, 63/99, serigrafier, 30,5x40,5 cm, oramade
395529
2016-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här