Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Kropp och landskap, signerad och numrerad v. Schantz 66, 14/100, litografi, 28x37 cm, oramad
395527
2016-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här