Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Pythagoras, signerad och numrerad Cajsa Holmstrand 2010, 228/320, serigrafi, bladstorlek 53x38 cm, oramad
395526
2016-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här