Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
FIGURINGRUPP, Ludwigsburg, porslin, 1800-tal, bemålad och förgylld, kvinna med amoriner, höjd 34 cm
395463
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här