Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, kopplat spjälknippe, bemålad, stoppade sitsar, bordets höjd 73, diameter 120, 3 iläggsskivor varav en med sarg ca 48 cm vardera
Slitage
395256
2016-07-11