Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
LOUIS BASTIN (1912-1979): (2), barnmotiv, signerade samt sumrerad 63/135 resp 69/135, etsningar, 34x24 cm
395144
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här