Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1930-tal, fanérad i björk, lådfront med skulpterad dekor, höjd ca 65, 101x42, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Slitage, repor,
395100
2016-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här