Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 200 SEK
JAN RHODIN (född 1938): Fåglar, signerad Jan Rhodin, akvarell, ca 67x82 cm
Missfärgning i nedre marginalen
394919
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här