Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
ANNA LISA THOMSON, "Paprika", golvvas, delvis glaserat stengods, Upsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1081, höjd ca 52 cm
mindre spricka, smärre nagg
394463
2016-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här