Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
45 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Från glömda städer, signerad och daterad SE Johansson 1964, olja på pannå, ca 60x121,5 cm.
Läs mer
391247
2016-08-24