Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Skohandlaren, signerad och daterad SE Johansson 1982, blandteknik på papper, ca 23,5x31 cm.
Läs mer
391196
2016-08-24