Klubbat för:
4 600 SEK
3 000 SEK
GLOSTER, trädgårdsbord, England, teak, ihopfällbart, skyltmärkt, höjd ca 72, diameter 110 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Bruksslitage
376091
2016-04-16