Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, fanérad i mahogny, låda i sargen, löstagbar bricka, höjd ca 60, 75x41 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Ytskador, torkade hjul
362414
2016-02-22