Pelle Swedlund, oljemålning

Pelle Swedlund, oljemålning
Pelle Swedlund, oljemålning
Pelle Swedlund, oljemålning
Pelle Swedlund, oljemålning
Pelle Swedlund, oljemålning
Pelle Swedlund, oljemålning

Klubbat för:

162 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Afton vid Bönan, signerad PS, olja på pannå, 21,5x26,5 cm

ramskador

357545

2016-03-10