Klubbat för:
11 000 SEK
8 000 SEK
FLINTLÅSSTUDSARE, svensk, m/1815-20 för infanteriets jägare, Norrtälje faktori, längd 115 cm
Proveniens: Tullverket
smärre slitage
354341
2016-01-21