Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
POTTSKÅP, 1800-tal, fanérat i mahogny, jalusidörr och låda, dragknopp i mässing, höjd ca 68, 50x38 cm
Ytskador, sprickor, en dragknopp saknas
353429
2016-01-10