Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

KONSOLBORD, Karl Johan, med bronserad skuren dekor, fanerat i mahogny, höjd ca 84, 39x80 cm

Slitage, senare fötter

349517

2015-12-17