Klubbat för:
1 200 SEK
800 SEK
SKÅL, Mesoamerika, sen Maya/postklassisk, syrereduserad keramik med reliefdekor, höjd 5, diameter 9 cm Proveniens: Svensk privatsamlare 1960-tal
348988
2015-12-10