Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MONTERBORD, 1900-tal, lösa mässingshjul utan gummi medföljer, höjd utan hjul ca 62, 75x45 cm
Slitage, skador
346203
2015-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här