Klubbat för:
5 200 SEK
2 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, fåtöljer, 2 st., Börge Mogensen, ek och rotting, kädsel med ljusbrun ton, sitthöjd ca 34 cm
Slitage, rotting med smärre skador
338154
2015-10-29