Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, s.k. gripsholmsmodell, flerfärgad klädsel, sitthöjd ca 43 cm
Omkädda, slitage
335984
2015-10-21