Barton Lidice Benes, blandteknik
Klubbat för:
Osåld
5 000 SEK
LIDICÉ BENES, Barton (USA, 1942-2012): "Untitled", signerad och daterad Barton Lidice Benes august 1977, blandteknik på papper, 77 x 51 cm.
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund
Stockholms Auktionsverk, Anders Tornberg Collection, specialauktion 2004, katalognr 148
291548
2015-02-08