Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
LINGQUIST, Arthur (1899-1975 ): Skogslandskap i Vermount, signerad A. Lingquist, olja på duk, ca 81x100 cm
Smärre ytfläckar
251908
2014-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här