Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, SKÅL, porslin, Rörstrand, 1900-talets början, bordslampans höjd till mynningen 18,5 cm
skålen med smärre nagg,
251625
2014-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här