Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WEDEL, Nils (1897-1967): "Odjur", signerad, akvatint, signerad och daterad Nils Wedel 1939, 24,5x31,5 cm
248299
2014-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här