Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
SKULPTUR, Bertil Vallien, stengods, signerad B. Vallien, i form av stiliserat djur, höjd ca 14, 22x10 cm
Nagg på stjärten, slitage
246026
2014-05-10