Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 6 st., 1900-tal, engelsk stil, mahogny, bordets höjd 73, diameter 110, 2 iläggsskivor a 55 cm
Slitage och skador, skivan blekt
235082
2014-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här