Skåp 1800-tal
Klubbat för:
36 000 SEK
10 000 SEK
SKÅP, 1800-tal, nyrenässans, ek, montage av äldre barocka dekorelement, höjd ca 184, 66x137 cm, nyckel medföljer,
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.
Slitage
202371
2013-09-11