Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALONGSBORD, utan stenskiva, 1800-tal, Louis XVI-stil, skuren och förgylld dekor, höjd 76, 78x53 cm
192153
2013-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här