Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
NEUMAN, Bernhard (1895-1974): Strandmotiv från Hven, signerad och daterad B. Neuman 46?, olja på pannå, 52,5x36,5 cm
141786
2012-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här