Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

SKULPTURER, 1 par, Ibedji, skuret och delvis bemålat trä, vardera höjd 21,5 cm
PROVENIENS: Som gåva i Västafrika under 1950-talet

130266

2012-04-19