Servisdelar Royal Copenhagen

Servisdelar Royal Copenhagen
Servisdelar Royal Copenhagen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

MATSERVISDELAR, 107 st, Royal Copenhagen "Gemina", design Gertrud Vasegaard 1960, bestående av karotter, såssnipa, mattallrikar 2 storlekar, djupa tallrikar, assietter mm

Skador i form nagg

103403

2011-09-27