Servisdelar Royal Copenhagen
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
MATSERVISDELAR, 107 st, Royal Copenhagen "Gemina", design Gertrud Vasegaard 1960, bestående av karotter, såssnipa, mattallrikar 2 storlekar, djupa tallrikar, assietter mm
Skador i form nagg
103403
2011-09-27