Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, svärtad fot med alrotsskiva, höjd 74, 90x90
ytskador
101786
2011-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här