Fällbord med alrotsskiva

Fällbord med alrotsskiva
Fällbord med alrotsskiva
Fällbord med alrotsskiva
Fällbord med alrotsskiva

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, svärtad fot med alrotsskiva, höjd 74, 90x90

ytskador

101786

2011-09-17