Ampel empire

Ampel empire
Ampel empire

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AMPEL för 6 ljus, empire, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, bredd 55

101562

2011-09-16