Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BORD, gustaviansk stil, 1800-tal, höjd 76 cm, 49x92 cm
Omarbetat, skador
101492
2011-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här