Bord gustaviansk stil

Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BORD, gustaviansk stil, 1800-tal, höjd 76 cm, 49x92 cm

Omarbetat, skador

101492

2011-09-15