Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal, intarsia, mässingsbeslag, tre lådor, höjd 77 cm, 161x78 cm
Lackskador
101461
2011-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här