Skrivbord rokokostil

Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal, intarsia, mässingsbeslag, tre lådor, höjd 77 cm, 161x78 cm

Lackskador

101461

2011-09-15