Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARSKÅP, 1950/60-tal, mahognyfaner, spegelklädd insida, höjd 135 cm, 90x40 cm, nyckel finns
Slitage
101455
2011-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här