Barockskåp 1700-tal

Barockskåp 1700-tal
Barockskåp 1700-tal
Barockskåp 1700-tal
Barockskåp 1700-tal
Barockskåp 1700-tal
Barockskåp 1700-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

SKÅP, barock, 1700-tal, höjd ca 235, 194x75

Skador, lösa lister

101449

2011-09-17