Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ på benställning, 1700-tal, ek, beslag i mässing, höjd 99 cm, 113x53 cm

Senare benställning, nyckel saknas, skadad låda, fanerskador

101358

2011-09-15