Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, Kina, 1900-tal, svart lack med figurscener, 138x86 cm
bemålningen med skador
101282
2011-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här