Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, svart lack med figurscener, 138x86 cm

bemålningen med skador

101282

2011-09-16