Stolar 1800-tal

Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 3 st, 1800-tal, furu

Skador, lagningar

101164

2011-09-12